Načítám…

O co se v Gaming lize hraje?

  Přestože je Gaming liga určena především pro zábavu a seznamování gamerů v Česku a na Slovensku, tak samozřejmě vyhlašujeme nejlepší hráče a hráčky v jednotlivých esportech.

  Ceny pro nejlepší 3 hráče ročníku 2021 (3 sezóny):

 1. Poháry
 2. Věcné ceny/poukazy od našich partnerů
  1. Vlastní FUT karta od FUT CUT (hráči FIFA)
  2. Ceny od FCVP Esport (hráči FIFA)
  3. Kurz od Psaní hravě nebo Pisanie hravo (hráči NHL)
  4. Další budou upřesněny
Image 1

Odměna pro nejlepší hráče sezóny (FIFA - PS a Xbox)

Možnost zahrát si proti profíkovi z FCVP Esport, jednomu z nejlepší českých FIFA klubů.

Losované ceny

Zajímavou výhru může v Gaming lize získat každý, nejen nejlepší hráči. Do ročního slosování vstupují totiž všichni hráči, kteří v jednom ročníku odehráli všechny tři sezóny. Tyto ceny losujeme vždy po konci ročníku. Losování cen je založené na počtu tiketů.

FUT CUT
3× vlastní karta FUT CUT

Opravdová FUT karta s tvojí vlastní fotkou od FUT CUT. Přidáš vlastní fotku, na pár kliknutí upravíš design karty, statistiky a je tvoje. Má perfektní barvy i materiál. Ve velikostech A4, A3 a A2.

Vědomý sport s Tomášem Reinbergrem
3× poukaz 1 400 Kč na videokurz Vědomý sport s Tomášem Reinbergrem

Při sportování dostáváme naše tělo často do stresu, ačkoli efekt má být opačný. Sport je nástroj k odstranění stresu, omlazení a propojení těla s myslí. Objevíte souhru těla a mysli a plně využijte svých možností s menším úsilím. Tomáš mimo jiné pomáhá také s mentální přípravou hráčů FCVP Esport. Více informací o kurzu.

Psaní hravě
3× poukaz na kurz v hodnotě 790 Kč od Psaní hravě

Kurz od Psaní hravě nebo ve slovenštině od Pisanie hravo je první kurz psaní všemi deseti, který tě to opravdu naučí a ještě tě bude bavit! Ušetříš moře času, eliminuješ překlepy a správné psaní navíc uleví i krční páteři. Stačí 15 minut denně a za měsíc to umíš.

Další partneři Gaming ligy

FCVP
FCVP Esport

FC Viktoria Plzeň mimo fotbalu působí také ve světě konzolových her a v prvním ročníku Datart e:Ligy se stala mistrem ČR.

FCVP
Inaequalis

Inaequalis je největší neziskové občanské sdružení lidí působící v oblasti e-sportu na české a slovenské scéně. Pořádají akce s herní tematikou zaměřené na propagaci a rozvoj esportu. Podporují hráče, kteří patří již několik let mezi nejlepší hráče ve svých herních titulech. Jejich motem je: "Více než vítězství je kamarádská pomoc. Pomáháme si nejen ve virtuální rovině INAE, ale i v životě. Neslibujeme vítězství, dopomáháme mu!"

Je něco, co bys chtěl vyhrát? Chceš věnovat cenu do slosování?

Napiš nám! Využít můžeš tento kontaktní formulář nebo email liga@gamingliga.cz, ozveme se ti. Děkujeme!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím