Načítám…
Pomoz rozhodnout, kam půjde 3 370 Kč

Pomoz rozhodnout, kam půjde 3 370 Kč

15. Říjen 2020

Možná to nevíš, ale 10 Kč z každé zaplacené startovné do sezóny posíláme na vybraný dobročinný projekt. Za ročník 2020 se takto podařilo vybrat 3 370 Kč. Pomoz vybrat projekt, kam pošleme peníze.

Díky vám všem, kteří jste se zapojili do ročníku 2020. Společně se nám podařilo vybrat 3 370 Kč. Není to žádná závratná suma, ale věříme, že může alespoň trochu pomoct. Hlasuj zde do pátku 23. 10., kam peníze pošleme. Můžeš vybrat z této trojice:

  1. Národní turnaj v přehazované (Nadace Emil): tradiční sportovní a společenská akce, která se koná vždy na počátku měsíce června ve sportovním areálu Tělovýchovné jednoty Dřevěnice u Jičína. Přehazovaná vznikla z potřeby vytvořit soutěživou hru s míčem, která by využila základních dovedností v házení, chytání a jejich rozvíjení v různých herních situacích. Je vhodnou přípravou k provozování dalších náročnějších sportů pro mentálně postižené, jako je košíková, odbíjená, házená. Více zde.
  2. Křídla místo kol (Nadace Jedličkova ústavu): paragliding, parašutismus, létání malými letadly, větroni a vírníky, stejně jako rafting na divokých řekách Rakouska, tyto i jiné aktivity podporuje Nadace Jedličkova ústavu svými příspěvky pro své hendikepované klienty. Více zde.
  3. Elektrokolo pro vozíčkáře po poškození míchy (Centrum Paraple): vozíčkáři mohou využívat speciálně upravené kolo, které se nazývá handbike. Místo nohama ho ovládají rukama. Je to sice dřina, ale svoboda pohybu, projížďka přírodou s přáteli, rodinou či jen tak, za to stojí. A jelikož i "choďáci" dnes často a rádi využívají elektrokola, i pro vozíčkáře existuje handbike se speciální elektroúpravou. Do Centra Paraple by rádi jeden takový elekto-handbike pořídili. Bude sloužit vozíčkářům přímo v Centru Paraple i při aktivitách mimo něj. Více zde.

Hlasovat

Děkujeme za přízeň!

Petr & tým Gaming ligy 

vl-petr.jpg
Petr Lundák - stvořitel Gaming ligy

Diskuze ke článku

Petr Lundák
Petr Lundák - Díky za hlasování! Nejvíce hlasů (5) si připsal Národní turnaj v přehazované od Nadační fond Emil. Jeden z hráčů ještě přihodil 750 Kč, takže celkem pošleme 4 120 Kč. Díky!
24. října 2020, 15:03
Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na Gaming lize? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím