Načítám…
Nejlepší hráči Gaming ligy 2021

Nejlepší hráči Gaming ligy 2021

15. Červen 2021

Představujeme nejlepší hráče posledního ročníku Gaming ligy.

Celkem se v ročníku 2021 odehrálo v Gaming lize 282 zápasů ve dvou sezónách z původně tří plánovaných. Dále už se hrát nebude. Důvody ukončení si můžeš přečíst zde.

Nejlepší ve FIFA 21 na PS

Do ligy ve FIFA 21 na PS se zapojilo celkem 29 hráčů. Vítězství v lize obhájil Leoš Weber (Leoned17CZ). Za celou dobu jen 4 krát prohrál. Na druhém místě byl SvaterCZ a třetí sám organizátor Petr Lundák (lundihno13).

Nejlepší tři hráči dostanou na památku vlastní FUT kartu od FUT CUT.


Nejlepší ve FIFA 21 na Xboxu

Mezi nejlepší tři hráče na Xboxu se dostaly nové tváře. Celkově zvítězil mezi 14 účastníky Martin Majerčík (SpeedyMajerko), druhý byl Milan Zeman (Mameluk8) a třetí Papája Hrbáček (Kuki on high).

Nejlepší tři hráči dostanou stejně jako u ligy na PS na památku vlastní FUT kartu od FUT CUT.


Nejlepší v NHL 21 na PS

V NHL nejvíce bodů z 19 hráčů nasbíral Michal Omasta (Omikulus). Druhý byl Lukas Rovensky (Lacky22121984). A mezi nelepší tři se dostala také jediná žena v soutěži Jana Mravcová (Jana8976)!

Nejlepší hráči budou odměněni kurzem od Psaní hravě nebo ve slovenštině od Pisanie hravo a webináři VAŠÍ LIGY na zajímavá témata.


Nejlepší hráči v Age of Empires II: DE

Jednu sezónu se hrálo také Age of Empires a zapojilo se celkem 9 hráčů. Nejlepší mezi nimi byl Jakub Kopáč (BigGuy4U). Druhý nejvíc bodů nasbíral organizátor Petr Lundák (lundihno13) a třetí byl Dominik Vostál (D0m3s).

Nejlepší hráči budou odměněni kurzem od Psaní hravě nebo ve slovenštině od Pisanie hravo a webináři VAŠÍ LIGY na zajímavá témata.


Losování z pravidelných hráčů

Také jsme vylosovali ceny v tombole z těch, kdo s námi odehráli obě sezóny. Celkem jich bylo 8, takže šance na vítězství velká. Štěstí se usmálo na:

  • Karta FUT CUT: Pavel Gabor
  • Webináře VAŠÍ LIGY: Svater CZ
  • Webináře VAŠÍ LIGY: Vlastislav Lefner

Díky na závěr

Díky všem, kdo jste se do Gaming ligy zapojili a díky také partnerům FUT CUT, Psaní hravě a FCVP Esport!

Ať se daří v dalších soutěžích!

Petr

vl-petr.jpg
Petr Lundák - Stvořitel Gaming ligy

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na Gaming lize? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím