Načítám…
Losování cen z celoročních hráčů

Losování cen z celoročních hráčů

21. Říjen 2020

Mimo vyhlášení nejlepších hráčů v celoročním žebříčku losujeme v Gaming lize výhry pro celoroční hráče, kteří odehráli všechny 3 sezóny ročníku 2020. Celkem jsme vylosovali ceny v součtu za více než 9 000 Kč.

Kdo mohl vyhrát? Co proto bylo potřeba udělat?

Losování cen je založené na počtu „TIKETŮ“. Šance na výhru stoupá zároveň s počtem virtuálních lístků (tiketů) v osudí. Tikety získáváš podle toho, jak vysoko v žebříčku jsi skončil v každé sezóně. Čím výše, tím více tiketů.

Kdo se dostal do slosování?

Do osudí jsou zařazeni pouze ti hráči, kteří se účastnili ligy po celý ročník. To znamená, že byli přihlášeni do všech 3 sezón (jarní, letní i podzimní).

Všem hráčům, kteří hráli Gaming ligu po celý ročník 2020, moc děkujeme za přízeň! A těm z vás, na které se usmálo štěstí, gratulujeme. Doufáme, že se vám ceny budou líbit a užijete si je. Velké poděkování patří také všem našim partnerům, kteří ceny do slosování věnovali.

Výherci 2020, aneb na koho se usmálo štěstí?

Celkem se ročníku 2020 zúčastnilo 244 hráčů. Všechny tři sezóny hrálo 29 z nich. Losování ze záznamu dole ve video. Případně pod tím jsou rovnou vypsáni výherci.


Ohledně předání ceny se všem výhercům ozveme emailem nejpozději do konce října.

FUT CUT

3× vlastní karta FUT CUT

Opravdová FUT karta s tvojí vlastní fotkou od FUT CUT. Přidáš vlastní fotku, na pár kliknutí upravíš design karty, statistiky a je tvoje. Má perfektní barvy i materiál. Ve velikostech A4, A3 a A2.

Výherci: Jan Šípek (A2), Miroslav Slugeň (A3), Jakub Juránek (A4)

Vědomý sport s Tomášem Reinbergrem

3× poukaz 1 400 Kč na videokurz Vědomý sport s Tomášem Reinbergrem

Při sportování dostáváme naše tělo často do stresu, ačkoli efekt má být opačný. Sport je nástroj k odstranění stresu, omlazení a propojení těla s myslí. Objevíte souhru těla a mysli a plně využijte svých možností s menším úsilím. Tomáš mimo jiné pomáhá také s mentální přípravou hráčů FCVP Esport. Více informací o kurzu.

Výherci: Leoš Weber, Stefa Durkovic, Matěj Beznoska

Psaní hravě

3× poukaz na kurz v hodnotě 790 Kč od Psaní hravě

Kurz od Psaní hravě je první kurz psaní všemi deseti, který tě to opravdu naučí a ještě tě bude bavit! Ušetříš moře času, eliminuješ překlepy a správné psaní navíc uleví i krční páteři. Stačí 15 minut denně a za měsíc to umíš.

Výherci: Lukáš Šípoš, Adam Babic, Martin Chovanec

vl-petr.jpg
Petr Lundák - stvořitel Gaming ligy

Diskuze ke článku

Prosím přihlas se pokud chceš komentovat. Nemáš účet na Gaming lize? Zaregistruj se!

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím